Kuumutatud Clemson-Louisville'i mängu Sparks võitlus väljakul, Andrew Booth Jr eemaldati

Laupäeva pärastlõunal viis Clemsoni kaitseministri Andrew Booth Jr. ja Louisville'i kaitseministri Trenell Troutmani vahel toimunud tuline vahetus nii platsil löömisele kui ka väljaviskamisele. Booth sunniti mängust pärast sunnitud löögi viskamist ja mitmete karistuste joonistamist. Vahepeal suutsid kohtunikud kakluse lühikese ajaga lahata.

Vaadeldaval näidendil olid kardinalid sunnitud pärast järjekordse draivi seiskumist palli Clemsonile tagasi lükkama. Booth ja Troutman olid üksteise vastu rivistatud ja vahetasid põllule jooksmise ajal kingad. Olukord teravnes, kui Booth haaras oma vaenlase ja surus ta maapinnale.

Tema rünnaku järel hüppas Clemson DB Troutmani peale ja viskas näomaski punni. See algatas löögi, kui mõlema meeskonna mängijad jooksid ja hüppasid vaia.

Nende valduses olnud palliga varustati tiigrid pärast karistust sügavamale oma väljakule. Booth sai mängu eest isikliku vea ja hoiatava karistuse, surudes Clemsoni tagasi enda seitsme jardi joonele.

See väljakupositsiooni puudumine ei olnud Dabo Swinney meeskonna jaoks liiga suur probleem, sest ta pani neljandale veerandile jätkuvalt punkte lauale. Kuigi see kõnesõit lõppes puntiga.

Nagu selgub, ei oodanud Swinney isegi Boothi ​​kohtunike ametlikku väljutamist. Selle asemel saatis ta uustulnuka lihtsalt riietusruumi, kuhu ta jääb ülejäänud mänguks.

& ldquo; Troutmani poolt on see tore töö, hoides sel hetkel lahedana ja mitte kahjustades jalgpallimeeskonda. & rdquo; värvianalüütik Dan Orlovsky ütles, jaoks 247Sport . & ldquo; Booth kaotas ilmselgelt oma laheda. Hetkeks ei kujuta ta ennast õigel viisil. Credit Troutman samal ajal ka oma heameele säilitamise eest mitte eriti heas olukorras. & Rdquo;

Kui Clemson ja veerandmängija Trevor Lawrence alustasid mängu aeglaselt, siis kolmandas ja neljandas veerandis pole see nii olnud. Meeskonnad, kes pidasid poolajaks sisse 17-3 eduseisu, lõid pärast Boothi ​​väljaviset 38-3 eelise.